Páska samolepicí PP 48 Transparentní
Nakupte víc a ušetříte
od 6 ks
16,12 Kč/ks
sleva
0%
od 36 ks
15,48 Kč/ks
sleva
4%
od 144 ks
14,83 Kč/ks
sleva
8%
od 252 ks
14,19 Kč/ks
sleva
12%
od 360 ks
13,22 Kč/ks
sleva
18%
13,22 Kč
bez DPH
Skladem 3 102
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Páska samolepicí PP 48 Transparentní
- univerzální páska vhodná pro uzavírání méně až průměrně hmotných krabic
- lepidlo AKRYLÁT
- akrylát: odolný vůči teplotním změnám od +5°C do +45°C, odolný proti UV záření
- materiál POLYPROPYLEN
- délka: 66m
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
Vlastnosti produktu
| šířka | 48(50) mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| barva | transparentní |
| typ | ruční |
| průměr dutinky | 76 mm |
| optimální aplikační teplota | 18-25 °C |
| celní nomenklatura | 39191015 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Univerzální lepicí páska PP (polypropylenová) vhodná k uzavírání krabic.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak vybrat lepicí pásku na krabice
Číst více
Poradíme, čím se řídit při výběru lepicích pásek pro zalepování kartonů.
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.
Na sezónu jsme připraveni. Buďte i vy!
Číst více
Předvánoční sezóna začíná a my jsme se na ni důkladně připravili. Pomůžeme ji zvládnout bez starostí i vám.