Možnosti platby

Vážení zákazníci, poskytujeme pro Vás následující možnosti dodávky a úhrady zboží. Více v obchodních podmínkách.

Možnosti platby

Visa - forma platby na Eobaly.czVisa  electronics - forma platby na Eobaly.czMaster card - forma platby na Eobaly.czMaster card electronic - forma platby na Eobaly.czMaestro - forma platby na Eobaly.cz

Kartou online

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA.

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online, při dokončení zakázky Vás eshop přesměruje na platební bránu společnosti GOPAY s.r.o., která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. Pokud platíte kartou poprvé, budete na bráně zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace, a CVC/CVV kód, všechny tyto údaje máte na své kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Doporučení od nás: Příslušná banka si automaticky zapamatuje Vámi zadané údaje o platební kartě pro další budoucí platby (zrušit tuto možnost můžete kdykoliv v sekci osobního účtu). Díky zapamatování karty budete jednodušeji nakupovat a platit kartou, již nebudete zadávat údaje z karty, ale platební brána si zapamatuje vámi zadané údaje a provede transakci rychleji bez nutnosti zadávat údaje z karty. Vše opět s maximální možnou mírou zabezpečení na straně GOPAY s.r.o.

Dobírkou - forma platby na Eobaly.cz

Dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese.

Raiffeisen bank - forma platby na Eobaly.cz

eKonto Online

Způsob pouze pro klienty Raiffeisenbank. Po odeslání Vaší objednávky jste automaticky přesměrováni na platební bránu Raiffeisenbank, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut.

KB - forma platby na Eobaly.cz

MojePlatba

Rychlá a bezpečná platba pro klienty Komerční banky.

Česká spořitelna - forma platby na Eobaly.cz

Servis 24 online

Rychlá a bezpečná platba pro klienty České spořitelny.

ČSOB- forma platby na Eobaly.cz

ČSOB Online platba

Rychlá a bezpečná platba pro klienty ČSOB. 

qr kod - forma platby na Eobaly.cz

QR kód

Platba pomocí QR kódu vám usnadní vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje, když budete chtít zaplatit vaši objednávku. Stačí vyfotit QR kód chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se vyplní automaticky.

platba předem - forma platby na Eobaly.cz

Platba předem - zálohovou fakturou

Při využití služeb jiných bank může dokončení objednávky trvat 1-3 pracovní dny.
Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby
(číslo účtu, variabilní symbol a částku).
O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu.
Doporučení: využívejte rychlý bankovní převod - potvrzení platby je u nás do 5 minut.

Faktura - forma platby na Eobaly.cz

Příkazem (odběr na fakturu)

Jste naším dobrým zákazníkem, který u nás nakoupil v každém z posledních třech kalendářních měsíců alespoň za 30 000 Kč? Pokud ano, zeptejte se nás na možnost platby fakturou na info@eobaly.cz a my se Vám pokusíme vyjít vstříc.

 

Poskytované služby

Dodání zboží do 24 hodin

Objednávky přijaté do 11:00 hod. dodáváme následující pracovní den.

Dodání na požadovaný termín

U nás si můžete zvolit přesný termín dodání. Výhodné, pokud budete obalové materiály potřebovat např. až za 14 dní a během této doby je nemáte kde skladovat. Zboží pro Vás bude rezervováno. Ve své podstatě se jedná o dodávku "Just In Time".

Možnost rozdělení objednávky

Jestliže některé zboží není skladem v požadovaném množství, můžete si zvolit rozdělení objednávky. Dostupné zboží pak bude doručeno v nejbližším možné termínu a zbytek ihned po naskladnění. Tato služba je ZDARMA (není účtováno dvojí dopravné).