Lepící páska Havana 75x66 hnědá
Nakupte víc a ušetříte
od 4 ks
45,30 Kč/ks
sleva
0%
od 24 ks
43,49 Kč/ks
sleva
4%
od 96 ks
41,68 Kč/ks
sleva
8%
od 168 ks
39,86 Kč/ks
sleva
12%
39,86 Kč
bez DPH
Skladem 612
ks.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Lepící páska Havana 75x66 hnědá
- kvalitní lepicí páska vhodná k uzavírání i těžších krabic
- lepidlo AKRYLÁT
- výborná přilnavost
- dobrá odolnost proti roztržení
- materiál polypropylen
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
Vlastnosti produktu
| šířka | 75 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| barva | hnědá |
| typ | ruční |
| průměr dutinky | 76 mm |
| optimální aplikační teplota | 18-25 °C |
| celní nomenklatura | 39191015 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.