Páska samolepicí PP 48x66, Havana (HOTMELT)
Nakupte víc a ušetříte
od 6 ks
24,90 Kč/ks
sleva
0%
od 36 ks
23,90 Kč/ks
sleva
4%
od 144 ks
22,91 Kč/ks
sleva
8%
od 252 ks
21,91 Kč/ks
sleva
12%
od 360 ks
20,42 Kč/ks
sleva
18%
20,42 Kč
bez DPH
Skladem 3 210
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Páska samolepicí PP 48x66, Havana (HOTMELT)
- kvalitní lepicí páska vhodná k uzavírání i těžších krabic
- lepidlo HOT MELT - syntetický kaučuk
- materiál POLYPROPYLEN
- výborná přilnavost
- dobrá odolnost proti roztržení
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
Vlastnosti produktu
| šířka | 48(50) mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | hotmelt |
| barva | hnědá |
| typ | ruční |
| průměr dutinky | 76 mm |
| optimální aplikační teplota | 15-21 °C |
| celní nomenklatura | 39191080 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Průvodce velikostí krabic pro Zásilkovnu
Číst více
Vyberte si správné rozměry krabic a ušetřete za balíky, které odesíláte přes Zásilkovnu.
Na sezónu jsme připraveni. Buďte i vy!
Číst více
Předvánoční sezóna začíná a my jsme se na ni důkladně připravili. Pomůžeme ji zvládnout bez starostí i vám.