Vážení zákazníci, vzhledem k velkému množství objednávek ke zpracování a vytíženosti přepravní služby, může docházet ke zpoždění doručení vašich zásilek o 1-2 dny. Osobní odběr je možný, ale pouze s vyzvednutím v pracovní dny mezi 12:00-13:00 hod.zobrazit méně

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

O nás

Výroba a prodej obalů

E-shop je provozován firmou Servisbal Obaly s.r.o. z Dobrušky. Jsme česká firma, která na trhu působí již přes 25 let. Zabýváme se výrobou obalů z vlnité lepenky a velkoobchodem s obaly a příslušenstvím. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme, pak s nimi udržujeme dlouhodobá strategická partnerství. Zákazníkům díky vlastní výrobě a ověřeným dodavatelům můžeme poskytovat opravdu kvalitní produkty za výhodné ceny.

Servisbal lidé

Obaly z celé Evropy

Jsme členy evropské obalové asociace PackSynergy, díky sdíleným skladům můžeme nakupovat kvalitní obaly především z Německa dalších zemí za příznivé ceny. Na Eobalech seženete i produkty, které jiné e-shopy v Česku nenabízí.

Obrovská skladová kapacita

Disponujeme nadstandardními obalovými možnostmi, díky tomu nabízíme téměř celý sortiment našeho e-shopu stále skladem. Vyrobené nebo dodané obaly jsou skladovány ve velkém množství. S námi proto máte jistotu, že nebudete nepříjemně překvapeni dlouhou dodací dobou.

Video o nás