Zásilkové obaly se slevou -30%. Akce platí jen do 5. srpna. zobrazit méně ZJISTIT VÍCE

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

Sortiment a značky

Krabice Speedbox se dvěma lepicími páskami

Speedbox se dvěma samolepicímí páskami

Rychlouzavírací krabice této značky výrazně ušetří váš čas při balení zásilky. Svoji konstrukcí jsou vhodné pro odesílání z e-shopů prostřednictvím zásilkových společností. Nabízíme varianty se dvěma páskami nebo jednou páskou a odolnou pětivrstvou vlnitou lepenkou.

Přejít k nákupu

SPEEDBOX

Rychlouzavírací krabice vhodné pro e-shopy. Lepicí páska umožňuje bleskurychlé zabalení zásilky. Varianty ve hnědém a bílém provedení.

Bílá krabice Speedbox s jednou lepicí páskou
Krabice SPEEDBOX Premium s povrchovou úpravou
z kraftového papíru

SPEEDBOX Premium

Rychlouzavírací krabice s jednou lepicí páskou. Je vyrobena z z velmi kvalitní lepenky obsahující kraftový papír. Působí reprezentativně. Rozměrová řada vychází z nejpoužívanějších obalů významných evropských e-shopů. FSC certifikace - dřevo pro výrobu pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů.

Přejít k nákupu

EKOBOX

Krabice EKOBOX se uzavírá bez použití lepicí pásky speciálním kartonovým zámečkem. Po uzavření nelze krabici otevřít bez poškození horní klopy. Jedná se nejvíce ekologicky příznivou krabici z naší nabídky.

Krabice EKOBOX se uzavírají bez použití lepicí pásky
Krabice BALBOX Standard nepřečnívají z palety

BALBOX Standard

Kvalitní klopové krabice standardní konstrukce (FEFCO 0201). Krabice stejných rozměrů se vždy vejdou na EURO paletu, aniž by přečnívaly.

Přejít k nákupu

 

Značky našich dodavatelů

Dodvatele si pečlivě vybíráme. Díky evropské obalové asociaci TipAliance a sdíleným skladům poskytujeme zákazníkům kvalitní obaly od evropských výrobců.

Univerzální fixační systémy skládající se z jednoduchého stroje, který mačká a perforuje speciální papír. Vzniklý výplňový materiál se vkládá do obalu, kde chrání produkty.
Polštářky plněné vzduchem vkládané do obalů, kde chrání produkty. Vyrábí se na speciálním troji velikosti tiskárny přímo na balicím pracovišti. Ideální pro balení elektroniky, dekorací a dalších produktů.

Kvalitní zásilkové obaly, které výrazně urychlují zabalení vašich zásilek. Samolepicí a perforovaný pásek pro snadné otevření i uzavření. Reprezentativní vzhled.
Lisované palety INKA, Lehké a skladné lisované palety, které nejsou napadány škůdci dřeva a proto jsou velmi vhodné pro exportní balení.
Značka kvalitních lepicích pásek s akrylátovým lepidlem.
Značka velmi kvalitních vysoušedel. Umisťují se do přepravního obalu, při použití neprostupné fólie zamezí tvorbě nežádoucí vlhkosti uvnitř obalu.
Antikorozní fólie s aktivními inhibitory koroze.
Švédský výrobce prvotřídních mechanických i pneumatických sponkovaček.