Vážení zákazníci, z preventivních důvodů bude od čtvrtka 29.10.2020 dočasně zrušen osobní odběr. Děkujeme za pochopení.zobrazit méně

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

Sortiment a značky

Text pod obrázkem

BALBOX Speed

Rychlouzavírací krabice této značky výrazně ušetří váš čas při balení zásilky. Svoji konstrukcí jsou vhodné pro odesílání z e-shopů prostřednictvím zásilkových společností.

Přejít k nákupu

BALBOX Standard

Kvalitní klopové krabice standardní konstrukce (FEFCO 0201). Krabice stejných rozměrů se vždy vejdou na EURO paletu, aniž by přečnívaly.

Krabice BALBOX Standard nepřečnívají z palety

 

Značky našich dodavatelů

Dodvatele si pečlivě vybíráme. Díky evropské obalové asociaci PackSynergy a sdíleným skladům poskytujeme zákazníkům kvalitní obaly od evropských výrobců.

Univerzální fixační systémy skládající se z jednoduchého stroje, který mačká a perforuje speciální papír. Vzniklý výplňový materiál se vkládá do obalu, kde chrání produkty.
Polštářky plněné vzduchem vkládané do obalů, kde chrání produkty. Vyrábí se na speciálním troji velikosti tiskárny přímo na balicím pracovišti. Ideální pro balení elektroniky, dekorací a dalších produktů.
Kvalitní zásilkové obaly, které výrazně urychlují zabalení vašich zásilek. Samolepicí a perforovaný pásek pro snadné otevření i uzavření. Reprezentativní vzhled.
Lisované palety INKA, Lehké a skladné lisované palety, které nejsou napadány škůdci dřeva a proto jsou velmi vhodné pro exportní balení.
Značka kvalitních lepicích pásek s akrylátovým lepidlem.
Značka velmi kvalitních vysoušedel. Umisťují se do přepravního obalu, při použití neprostupné fólie zamezí tvorbě nežádoucí vlhkosti uvnitř obalu.
Antikorozní fólie s aktivními inhibitory koroze.
Švédský výrobce prvotřídních mechanických i pneumatických sponkovaček.