Obálky

Zrušit vybrané parametry

Obálky pro zasílání tiskovin a plochých produktů. Nabízíme několik druhů kvalitních obálek, které ochrání vaše zboží během přepravy. Nejodolnější variantou obálek, jsou kartonové obálky vyrobeny z velmi kvalitní vlnité nebo skládáčkové lepenky. Zamezují přehnutí zásilky během přepravy. Naleznete zde také obálky na formáty A5, A4, A3. Speciálním typem jsou obálky na doklady, které se používají pro přiložení dokumetace k zásilce. Často používané jsou také univerzální bublinkové obálky a plastové obálky vhodné především na textil.

⚡️ Obálky u vás do 24 hodin! 🚚

Zrušit vybrané parametry
Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

Typy obálek

Kartonové obálky Colompac s lepicí a odtrhávací páskou

Kartonové obálky jsou skvělé pro zasílání dokumentů, knih a dalších plochých předmětů, protože poskytují vynikající ochranu proti ohnutí a poškození.

Bublinkové obálky - klasické i celoplastové

Bublinkové obálky představují perfektní volbu pro křehké a citlivé zboží, jako jsou elektronické součástky, šperky nebo malé dekorativní předměty. Vnitřní bublinková vrstva účinně tlumí nárazy a chrání obsah před poškozením během přepravy. Naše bublinkové obálky jsou lehké, ale pevné, což minimalizuje náklady na dopravu a zároveň zajišťuje maximální ochranu vašeho zboží.

Plastové obálky a tašky

Plastové obálky jsou ideální pro zasílání oděvů, textilií a dalších měkkých předmětů. Jsou voděodolné a velmi odolné vůči protržení, což je činí ideálním řešením pro e-shopy, které chtějí zajistit, aby jejich produkty dorazily k zákazníkům v perfektním stavu. Naše plastové obálky jsou navrženy tak, aby byly lehké a kompaktní, čímž šetří místo a snižují náklady na dopravu.

Velikost obálek

Nabízíme různé velikosti a typy obálek, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám. Každý typ obálky je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, aby zajistil spolehlivé doručení vašich zásilek. Ať už potřebujete obálky pro zasílání dokumentů, křehkých předmětů nebo měkkého zboží, naše kategorie obálek pro zasílání zboží vám poskytne spolehlivá a efektivní obalová řešení. Nakupujte nyní a objevte výhody našich kvalitních obálek.

Formát obsahu Většinou jako název obálky.Co se do ní vejde?CD1 x CD (v běžném plastovém obalu)DVD1 x DVD (v běžném plastovém obalu)A2A3 (s velkou rezervou, nikoliv A2)A3A3 (s rezervou)B4 + C4 (s velkou rezervou)B4C4C4 + A4 (s velkou rezervou, tlustší stoh )C4A4 (s rezervou, tlustší stoh)A4 + A4 ( s rezervou, nižší stoh)A4A4 (přesně)B5 + A5 (s velkou rezervou, tlustší stoh )B5 A5 (s velkou rezervou, tlustší stoh )C5A5 ( s rezervou, nižší stoh)A5A5 (přesně)DL1/3 A4 (dvakrát přehnutá A4)B6C6C6A6 (přehnutý A5 nebo dvakrát složená A4)C6/C51/3 A4 (dvakrát přehnutá A4)C7/C61/3 A5 (dvakrát přehnutá A5)