Vážení zákazníci, vzhledem k velkému množství objednávek ke zpracování a vytíženosti přepravní služby, může docházet ke zpoždění doručení vašich zásilek. Doba expedice dočasně prodloužena na 3-5 dnů. Osobní odběr je možný, ale pouze s vyzvednutím v pracovní dny mezi 12:00-13:00 hod.zobrazit méně

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

Doprava

Možnosti dopravy

PPL

kurýrní službou DHL nebo PPL.

Osobní odběr

Objednané zboží je možné si u nás vyzvednout i osobně. Nejdříve je potřeba vytvořit objednávku přes e-shop nebo emailem info@eobaly.cz. Upozorňujeme, že nelze platit na místě vyzvednutí. 

Mapa osobního odběru

Vlastní doprava

pro velké zásilky disponujeme vlastní přepravní službou (individuální dohoda)

 

Cena dopravy (poštovné)

  • ZDARMA u objednávky od 5 000 Kč bez DPH, platí pouze pro ČR.
  • 199 Kč bez DPH / 239 Kč s DPH. U ceny zboží nižší než 5 000 Kč bez DPH činí paušál na přepravu zásilky 199 Kč bez DPH pro jednu objednávku a dodání do jednoho místa v ČR. V případě platby dobírkou účtujeme doběrečné 40 Kč bez DPH.

Poskytované služby

Dodání zboží do 72 hodin

Pokud bude objednávka učiněna do 11:00 hodin, zboží je možné dodat následující pracovní den.

Dodání na požadovaný termín

U nás si můžete zvolit přesný termín dodání. Výhodné, pokud budete obalové materiály potřebovat např. až za 5 dní a během této doby je nemáte kde skladovat. Zboží pro Vás bude rezervováno. Ve své podstatě se jedná o dodávku "Just In Time".

Možnost rozdělení objednávky

Jestliže některé zboží není skladem v požadovaném množství, můžete si zvolit rozdělení objednávky. Dostupné zboží pak bude doručeno v nejbližším možné termínu a zbytek ihned po naskladnění. Případné slevy budou započítány u každé dodávky zvlášť. Tato služba je ZDARMA (není účtováno dvojí dopravné).