Zásilkové obaly se slevou -30%. Akce platí jen do 5. srpna. zobrazit méně ZJISTIT VÍCE

zobrazit více ZJISTIT VÍCE
Hero bg

Doprava vaší objednávky

Každé jednotlivé objednávce věnujeme při expedici odpovídající péči tak, aby její plavba byla co možná nejklidnější a nejrychlejší - ať už ji tvoří několik krabic a pár lepících pásek, nebo po okraj plná paleta.

Jak přepravujeme?

čárky
ikona kurýrní služby

Kurýrní službou

Využíváme spolehlivých služeb společností PPL a DHL, vždy v závislosti na rozměrech zásilky. O zvolené společnosti Vás budeme informovat e-mailem, jehož součástí bude i sledovací číslo. Tahle plavba tak rozhodně nebude napříč nezmapovanými vodami.

ikona osobního odběru
čárky

Osobní odběr

V případě, že vás příznivý vítr zavane směrem k Dobrušce, můžete si zboží objednané přes e-shop či na e-mailu info@eobaly.cz vyzvednout i osobně. Upozorňujeme Vás v této souvislosti na nutnost zaplatit objednávku předem. Až poté ji totiž nachystáme a připravíme k odběru, o čemž vás budeme informovat dalším e-mailem. Než se k nám tedy vypravíte, vyčkejte prosím na potvrzení, že je objednávka připravena k vyzvednutí, ať neuvíznete na mělčině.

Mapa osobního odběru (Dobruška, Královéhradecký kraj)

ikona vlastní dopravy

Vlastní doprava

Pro skutečně velké zásilky, za které by nám běžní kurýři tak maximálně vynadali, máme připravenou vlastní přepravní službu. Tuto možnost s Vámi případně budeme řešit individuálně.

čárky
Grafický prvek

Cena dopravy

  • U objednávek v rámci ČR v celkové hodnotě od 5 000 Kč bez DPH je dopravné zcela ZDARMA.
  • U objednávek s hodnotou nižší než 5 000 Kč bez DPH účtujeme přepravné:
     
    • U menších zásilek: 77 Kč bez DPH (93 Kč s DPH)
    • U nadrozměrných: 199 Kč bez DPH (tedy 241 Kč s DPH). 
  • Za platbu na dobírku účtujeme doběrečné ve výši 39 Kč bez DPH.
  • Zboží obvykle zasíláme na vratné europaletě. Při přebírání zboží buď můžete kurýrovi předat paletu výměnou, případně zásilku z palety sundat. Paletu si ovšem můžete i ponechat bez výměny - její cenu ve výši 220 Kč bez DPH vám následně doúčtujeme.

Co všechno umíme?

Grafický prvek
Dodání do 24 hodin

Dodání do 24 hodin

Objednávky přijaté do 13:30 dodáváme následující pracovní den.

Dodání na požadovaný termín

Dodání na požadovaný termín

Nabízíme též výběr přesného dne dodání, tedy v podstatě službu Just in Time.
Zboží Vám do té doby rezervujeme.

Rozdělení objednávky

Rozdělení objednávky

Naše obalové moře je pořádně široké, i tak se ale může výjimečně stát, že nějaké zboží nemáme skladem ve vámi požadovaném množství. V takovém případě si můžete zvolit rozdělení objednávky. Dostupné zboží doručíme obratem, zbytek bezprostředně po naskladnění. Neúčtujeme dvojí přepravné, služba je tedy zdarma. Případné slevy započítáváme u každé dodávky zvlášť.