Aktuálně expedujeme do druhého pracovního dne. Osobní odběry jsou stále dočasně zrušené. Děkujeme za pochopení.zobrazit méně

zobrazit více

Doprava

Možnosti dopravy

PPL

kurýrní službou DHL nebo PPL.

Osobní odběr - dočasně zrušen - kvůli Covid-19

Objednané zboží je možné si u nás vyzvednout i osobně. Nejdříve je potřeba vytvořit objednávku přes e-shop nebo emailem info@eobaly.cz. Upozorňujeme, že nelze platit na místě vyzvednutí, je tedy nutné zaplatit předem. Jakmile bude objednané zboží nachystáno, prosíme vyčkejte na e-mail s pokynem k vyzvednutí, dříve nebude objednané zboží nachystáno k výdeji.

Mapa osobního odběru - Dobruška, Královehradecký kraj

Vyzvednutí je možné v tento čas: 
Po – Pá | 7:00 – 14:00 12:00 - 13:00 (Dočasně upravená doba pro vyzvednutí)


Při vyzvedávání zboží Vás žádáme o svědomité dodržování opatření zavedených vládou v souvislosti s koronavirovou nákazou.

Vlastní doprava

pro velké zásilky disponujeme vlastní přepravní službou (individuální dohoda)

Cena dopravy (poštovné)

  • ZDARMA u objednávky od 5 000 Kč bez DPH, platí pouze pro ČR.
  • 199 Kč bez DPH / 239 Kč s DPH. U ceny zboží nižší než 5 000 Kč bez DPH činí paušál na přepravu zásilky 199 Kč bez DPH pro jednu objednávku a dodání do jednoho místa v ČR. V případě platby dobírkou účtujeme doběrečné 40 Kč bez DPH.

Poskytované služby

Dodání zboží do 24 hodin

Objednávky přijaté do 09:00 hod. dodáváme následující pracovní den.

Dodání na požadovaný termín

U nás si můžete zvolit přesný termín dodání. Výhodné, pokud budete obalové materiály potřebovat např. až za 5 dní a během této doby je nemáte kde skladovat. Zboží pro Vás bude rezervováno. Ve své podstatě se jedná o dodávku "Just In Time".

Možnost rozdělení objednávky

Jestliže některé zboží není skladem v požadovaném množství, můžete si zvolit rozdělení objednávky. Dostupné zboží pak bude doručeno v nejbližším možné termínu a zbytek ihned po naskladnění. Případné slevy budou započítány u každé dodávky zvlášť. Tato služba je ZDARMA (není účtováno dvojí dopravné).