Doprava

Možnosti dopravy

PPL

kurýrní službou DHL nebo PPL.

Osobní odběr - dočasně zrušen (stavební práce ve skladu)

Objednané zboží je možné si u nás vyzvednout i osobně. Nejdříve je potřeba vytvořit objednávku přes e-shop nebo emailem info@eobaly.cz. Upozorňujeme, že nelze platit na místě vyzvednutí, je tedy nutné zaplatit předem. Jakmile bude objednané zboží nachystáno, prosíme vyčkejte na e-mail s pokynem k vyzvednutí, dříve nebude objednané zboží nachystáno k výdeji.

Mapa osobního odběru - Dobruška, Královehradecký kraj

Vyzvednutí je možné v tento čas: 
Po – Pá | 7:00 – 14:00 12:00 - 13:00 (Dočasně upravená doba pro vyzvednutí)


Při vyzvedávání zboží Vás žádáme o svědomité dodržování opatření zavedených vládou v souvislosti s koronavirovou nákazou.

Vlastní doprava

pro velké zásilky disponujeme vlastní přepravní službou (individuální dohoda)

Cena dopravy (poštovné)

  • ZDARMA u objednávky od 5 000 Kč bez DPH, platí pouze pro ČR.
  • 199 Kč bez DPH / 239 Kč s DPH. U ceny zboží nižší než 5 000 Kč bez DPH činí paušál na přepravu zásilky 199 Kč bez DPH pro jednu objednávku a dodání do jednoho místa v ČR. V případě platby dobírkou účtujeme doběrečné 49 Kč bez DPH.

Cena za vratnou europaletu

Zboží obvykle zasíláme na paletě. Při přebírání zboží je nutné dodat paletu výměnou nebo zásilku z palety sundat. Pokud si paletu potřebujete ponechat bez výměny, bude vám její cena ve výši 395 Kč bez DPH doúčtována.
 

Poskytované služby

Dodání zboží do 24 hodin

Objednávky přijaté do 11:00 hod. dodáváme následující pracovní den.

Dodání na požadovaný termín

U nás si můžete zvolit přesný termín dodání. Výhodné, pokud budete obalové materiály potřebovat např. až za 5 dní a během této doby je nemáte kde skladovat. Zboží pro Vás bude rezervováno. Ve své podstatě se jedná o dodávku "Just In Time".

Možnost rozdělení objednávky

Jestliže některé zboží není skladem v požadovaném množství, můžete si zvolit rozdělení objednávky. Dostupné zboží pak bude doručeno v nejbližším možné termínu a zbytek ihned po naskladnění. Případné slevy budou započítány u každé dodávky zvlášť. Tato služba je ZDARMA (není účtováno dvojí dopravné).