Technologie pro automatizaci balení

Zrušit vybrané parametry

S balicími technologiemi můžete automatizovat balicí proces ve vašem podniku. Dosáhnete tak vyšší efektivity při balení, čímž se výrazně urychlí expedice vašich zásilek. Do balicího procesu v tomto případě vstupují různé druhy strojů dle jejich účelu použití, a to:

  • Lepicí stroje neboli lepičky krabic slouží k uzavírání klop kartonových obalů samolepicí páskou. Jednotlivé typy se od sebe liší manuální nebo automatickou přestavbou základny a lepením pouze spodních klop nebo oboustranným lepením.
  • Formátovací stroje skládají kartony do prostorového - 3D tvaru. Liší se způsobem uzavírání klop a mírou automatizace.
  • Ovinovací stroje slouží k ovinování paletových jednotek a dalšímu balení fóliemi. Stacionární stroje využívají k balení točnu nebo pohyblivé rameno, robotické - pohyblivé stroje jsou mobilní a snadno se přizpůsobí různým tvarům balených předmětů.
  • Dopravníkové systémy jsou nejzákladnějším příslušenstvím obalových linek. Dopravníky zajišťují přemisťování předmětů na správné místo od jednoho stroje, nebo balicího pracoviště, k druhému, a to nejrychlejší možnou cestou. Na výběr je z velkého množství typů pro velké i malé provozy.

Ke všem nabízeným strojům zajišťujeme servis a spotřební materiál.

U vybraných strojů nabízíme možnost jejich pronájmu.

Chcete citelně ušetřit?

Chcete citelně ušetřit?
Zrušit vybrané parametry
Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.