Kartonové krabice

Zrušit vybrané parametry

Kartonové krabice do 24 hodin.

Kartonové krabice z třívrstvé a pětivrstvé lepenky držíme stále skladem. Kartonové krabice vyrábíme ve vlastní výrobě v Dobrušce (Rychnovsko). U nás na eshopu naleznete velký výběr kartonových krabic pro bezpečnou přepravu vašeho zboží. Krabice dodáváme po celé České republice do 24 hodin.

Proč nakoupit právě u nás?

  • Použitý kvalitní materiál - 3VVL může mít vlastnosti jako 5VVL
  • Nákup přímo od výrobce - nižší ceny pro Vás.
  • Za 30 let jsme krabice vyladili - vylepšená konstrukce krabic.
  • Bezpečné dodávky kartonových krabic bez poškození k Vám.
  • Naplníme Váš sklad po celé České republice do 24 hodin.

Nabízíme nejen krabice ale také kartonové tubusy, boxy, minikrabice, kartonové boxy, zásilkové obaly a vlastně všechny obaly na zasílání.  Nabízíme klasické kartonové krabice s klopami, rychlouzavírací poštovní krabice, které se velmi snadno skládají, výškově nastavitelné kartonové krabice i kartonové tubusy, ploché kartonové krabice a mnoho dalších typů.

Jak vybrat krabici?

Pro lehké a odolné zboží vybírejte krabice z třívrstvé vlnité lepenky, které jsou i levnější. Pro těžší a křehké zásilky použijte krabice z pětivrstvé vlnité lepenky. Určitě nezapomeňte na výplňové materiály, které produkty ochrání před potlučením uvnitř obalu. Další rady i inspiraci pro balení naleznete v našich článcích a videu o krabicích.
 

Zrušit vybrané parametry Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

Kartonové krabice jsou vyrobeny z třívrstvé, pětivrstvé nebo sedmivrstvé lepenky nejvyšší kvality.

Nabízíme poštovní, zásilkové, stěhovací a úložné krabice různých rozměrů, od malých krabiček až po přepravní EURO boxy. Pro firmy nabízíme archivační krabice, pro uchování papírových dokumentů a šanonů v různých standardních formátech A4, A3, A5 .

Na objednávku Vám také vyrobíme krabice na míru s vlastním potiskem, speciální krabice s fixací vašich produktů nebo již vyzkoušených přepravních krabic na víno s vaším potiskem.

Rozdělení podle typu kartonové krabice

Kartonové krabice se dají rozdělovat podle 2 základních definic. Kartonová krabice má základní parametry jako jsou materiál,velikost - šířka, výška, délka a typ konstrukce. Typ konstrukce kartonové krabice určuje její vlastnosti pro Vás jako zákazníky. Díky správnému typu konstrukce kartonové krabice můžete ušetřit mnoho času při balení.

Kartonové krabice podle materiálu

Kartonové krabice jsou vyráběné z různých typů vlnité lepenky. Nejběžněji se u kartonových krabic používá označení:

Tyto označení nicméně slučují desítky i stovky různých označení materiálů a jejich kvalitu a je i zcela běžné, že třívrstvá lepenka může mít stejné i lepší vlastnosti než pětivrstvá. Naše firma při výrobě kartonových krabic používá kvalitní materiály, díky nim Vaše zboží může být lépe ochráněno při přepravě zboží. 

Kartonové krabice podle použití

Kartonové krabice se dají využívat v běžném životě k nepřebernému množství aktivit. Nejčastější typy použití kartonových krabic jsou tyto:

Kartonové krabice podle zasílaného předmětu

  • Těžké zboží
  • Lehké zboží
  • Dlouhé zboží
  • Objemné zboží
  • Ostré zboží