Kartonové krabice

Kartonové krabice stále skladem z třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Velký výběr kartonových krabic pro bezpečnou přepravu vašeho zboží. Nabízíme klasické kartonové krabice s klopami, rychlouzavírací poštovní krabice, které se velmi snadno skládají, výškově nastavitelné kartonové krabice, kartonové i papírové tubusy, ploché poštovní krabice a mnoho dalších typů.

Výroba kartonových krabic na míru. Pokud potřebujete specifický typ nebo rozměr krabice, využijte nabídky našich krabic na míru - jsme výrobci kartonových krabic. Nově nabízíme rychlý a levný způsob propagace vaší značky, a to v podobě potisku zásilkových krabic.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám

Kartonové krabice

Kartonové krabice jsou vyrobeny z třívrstvé, pětivrstvé nebo sedmivrstvé lepenky nejvyšší kvality.

Nabízíme poštovní, zásilkové, stěhovací a úložné krabice různých rozměrů, od malých krabiček až po přepravní EURO boxy. Pro firmy nabízíme archivační krabice, pro uchování papírových dokumentů a šanonů v různých standardních formátech A4, A3, A5 .

Na objednávku Vám také vyrobit krabice na míru s vlastním potiskem, speciální krabice s fixací vašich produktů nebo již vyzkoušených přepravních krabic na víno s vaším potiskem.