Dodáváme ekologické Speedboxy | Eobaly.cz

Slevy až -40% na výplně do obalů platí jen do 27. května.zobrazit méně ZJISTIT VÍCE

zobrazit více ZJISTIT VÍCE
Kdo s námi balí

Ekologické Speedboxy pro NaturalProtein

Výrobce proteinových potravin z přírodních surovin nahradil klasické krabice. Balení je díky tomu o 30% rychlejší. Zásilka krásně vypadá a propaguje brand zákazníka.
calendar 23. 4. 2024
clock Tento článek Vám zabere 8 min čtení
"Krabice je naprosto nádherná a navíc ekologická. Jsme zaměření na přírodní produkty a proto je pro nás ekologie zásadní i při výběru obalu."
Václav Bubla - spoluzakladatel a ředitel

Požadavky zákazníka

Společnost NaturalProtein založili dva nadšenci do sportu a zdravého životného stylu. Od roku 2017 vyrábějí proteinové doplňky stravy unikátním způsobem z přírodních surovin. Provozují stejnojmenný e-shop, který expeduje přes 10 tisíc objednávek měsíčně. Na trhu jsou díky kvalitě svých potravin velmi úspěšní a počítají s dalším růstem.
Pro balení zásilek z e-shopu používal NaturalProtein klasické kartonové krabice, které však už přestávaly vyhovovat. Lepení papírovou páskou bylo zdlouhavé a výsledek často nepůsobil esteticky. Karton nebyl obrandován a zásilka působila anonymně.
Proto zákazník poptal nové obalové řešení, se kterým bude balení rychlejší. Nová krabice má propagovat značku NaturalProtein a zároveň má být ekologická.

Naše řešení

Díky své mateřské firmě Servisbal jsme nabídli zákazníkovi řešení na míru. Vycházeli jsme přitom z konstrukce rychlouzavírací krabice Speedbox, kterou nabízíme na tomto e-shopu.Obal má samolepicí pásku přímo na klopě a dvojité automatické dno. Složení krabice se díky tomu provede doslova jedním pohybem. Obdobně rychle lze i zalepit.

Z hlediska ekologie je vyrobená z kvalitní recyklované vlnité lepenky a papíru, včetně trhacího proužku pro snadné otevření. I pokud by konečný příjemce obal dále nerecykloval, nijak nezatíží životní prostředí.
Zákazník dodal grafiku potisku propagují značku a její přírodní produkty. Výrobu realizoval Servisbal a to včetně potisku vodou ředitelnými barvami, které neuvolňují do prostředí žádné škodlivé látky.

Natural Protein je se svou novou krabicí velmi spokojen, protože splňuje požadavky na rychlost, ekologii a navíc "skvěle vypadá".

Přínosy

checkmark
Zrychlení balení o 30%
checkmark
Snadné otevření díky trhací pásce
checkmark
Složení obalu za 1 až 2 sekundy
checkmark
Vroubkovaný okraj zamezí poranění o lepenku
checkmark
Ekologický obal koresponduje s filosofií značky
checkmark
Bezpečné zalepení

Úspory

Nový Speedbox

  • Úspora mzdových nákladů na balení
  • Propagace brandu vně i uvnitř krabice v ceně obalu
  • Úspora za samostatnou lepicí pásku

Původní klopová krabice

  • Pracné lepení horních i dolních klop
  • Lepicí páska se mačká
Zákazník:
NaturalProtein s.r.o.
Obor:
e-shop s přírodními doplňky stravy
Počet zásilek / měsíc
> 10 000
Zaujalo Vás naše řešení?
Chci podobné řešení

Ukázky řešení

Služba externí skladník

Pro NaturalProtein Servisbal provozuje službu doplňování skladových zásob. Objednání chybějícího obalového materiálu provede zákazník pouhým načtením čárového nebo QR kódu a odesláním prostřednictvím aplikace mobilní skladník.

  • obaly chybí ve skladu
  • oskenuji kód
  • odešlu do Servisbalu
  • Servisbal zašle obaly na sklad
  • balím do 24 hodin

 

 

 

 

 

 

 

Obaly zmíněné v článku: