Protinárazová papírová obálka 155x235mm, s vystýlkou, samolepicí, hnědá
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
Výprodej
627,10 Kč/BAL
6,27 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
Výprodej
595,75 Kč/BAL
5,96 Kč/ks
sleva
5%
od 5 BAL
Výprodej
564,39 Kč/BAL
5,64 Kč/ks
sleva
10%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Skladem
od 4,77 Kč
Skladem
od 6,33 Kč
Skladem
od 8,91 Kč
Skladem
od 9,73 Kč
Protinárazová papírová obálka 155x235mm, s vystýlkou, samolepicí, hnědá
- reprezentativní obálka, která zajišťuje spolehlivou ochranu proti poškození
- vhodné pro zasílání kosmetických a módních doplňků, šperků, malé elektroniky nebo knih a časopisů
- udržitelný produkt, který je 100% recyklovatelný
- výplňový materiál je vytvořen z papíru a komponent běžně se vyskytujících v lepidle používaném k výrobě kartonu a při recyklaci se od papíru snadno oddělí
- certifikace FSC®
Potřebujete si obálku vyzkoušet? Zdarma zašleme 1 ks na Vaši adresu.
Vlastnosti produktu
| délka vnitřní | 130 mm |
| šířka vnitřní | 225 mm |
| délka vnější | 155 mm |
| šířka vnější | 235 mm |
| materiál | kraftový papír |
| barva | hnědá |
| potisk | ano, viz obrázek |
| gramáž | 70 g/m2 |
| množství na paletě | 2700 ks |
| počet ks v balení | 100 |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48171000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Ekologické obaly levně. Konkrétní ukázky.
Číst více
Představujeme obaly, které šetří životní prostředí a zároveň jsou cenově srovnatelné. Balit "EKO" se vyplatí.
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.
Ekologické alternativy obalových materiálů – tipy na šetrnější balení
Číst více
Vyzkoušejte ekologické alternativy běžně používaných obalů a obalových materiálů.