Stretch fólie ruční 500mm / 23µm / 162m průtažná
Nakupte víc a ušetříte
od 1 ks
234,00 Kč/ks
sleva
0%
od 18 ks
224,64 Kč/ks
sleva
4%
od 30 ks
215,28 Kč/ks
sleva
8%
od 60 ks
205,92 Kč/ks
sleva
12%
205,92 Kč
bez DPH
Do 21 dní skladem.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Stretch fólie ruční 500mm / 23µm / 162m průtažná
- fixace a ochrana zboží na paletách
- zpevňuje celé balení
- nahrazuje fixaci zboží páskami nebo paletizačními pytli
Další typy a barevné varianty naleznete v kategorii stretch fólie.
Vlastnosti produktu
| šířka role | 500 mm |
| návin | 162 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| barva | transparentní |
| hmotnost | 2,4 kg |
| tloušťka materiálu | 23 µm |
| použití | ruční |
| hmotnost dutinky | 0,68 kg |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
Naše TOP obaly: bestsellery a novinky 🔝
Číst více
Máte chvilku? Mrkněte na naše TOP obaly: bestsellery a zajímavé novinky.
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.