Zásilkový tubus - A0+ 55-105x75x1005 z vlnité lepenky
Zásilkový tubus z vlnité lepenky se používá pro přepravu a archivaci zboží válcovitého tvaru. Můžete do něho uložit zejména tiskoviny formátu A0+ (plakáty, technické výkresy, certifikáty, aj.) nebo předměty jako jsou trubky, deštníky apod. O bezpečné uložení Vaší zásilky nemusíte mít strach díky použitému kvalitnímu materiálu z pětivrstvé vlnité lepenky. Zásilkový tubus dodáváme v plochém rozloženém stavu.
Výhody:
- vysoce odolný zásilkový obal z pětivrstvé vlnité lepenky
- extra rychlé a jednoduché složení
- lichoběžníkový tvar podstavy hranolu zabraňuje nechtěnému posunu a usnadňuje skladování (oproti válcovým tubusům)
- stohovatelný obal -> vhodný pro archivaci
- samolepicí uzávěr pro bezpečné uzavření
- dodáváno v plochém stavu, což šetří skladové prostory
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 80x115/60x1010 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 75x105/55x1005 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| formát | A0+ |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 280 g |
| provedení | hranol s lichoběžníkovou podstavou |
| typ | hranatý |
| balení | 20 ks |
| vnitřní průměr | 75 mm |
| množství na paletě | 1040 ks |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48171000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Sháníte obaly na zasílání kalendářů, diářů a jiných plochých produktů? Podívejte se na naši nabídku.
Obal, do kterého se rychle zabalí zboží a zároveň neškodí životnímu prostředí. Dají se tyto tři funkce obalu skloubit?