Zásilkový tubus B0 z vlnité lepenky -108x108x1008
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
382,73 Kč/BAL
38,27 Kč/ks
sleva
0%
od 5 BAL
367,42 Kč/BAL
36,74 Kč/ks
sleva
4%
od 10 BAL
336,80 Kč/BAL
33,68 Kč/ks
sleva
12%
od 20 BAL
325,32 Kč/BAL
32,53 Kč/ks
sleva
15%
32,53 Kč
bez DPH
Skladem 19
BAL.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Zásilkový tubus B0 z vlnité lepenky -108x108x1008
Tubusy vhodné pro zasílání plakátů, fotografií, bannerů, kalendářů a dalších podlouhlých produktů.
- maximální stabilita díky příčné klopě
- kvalitní konstrukce z 3VVL lepenky
- jednoduché a intuitivní skládání – úspora času
- bezpečné uzavření díky samolepicímu uzávěru
- snadné otvírání díky odtrhávací perforované pásce
- reprezentativní vzhled
- 100% recyklovatelnost
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 115x115x1020 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr | 108x108x1008 mm |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | B0 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 11,76 l |
| potisk | ano, viz obrázek |
| hmotnost | 192 g |
| provedení | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| hmotnost balení | 1,94 kg |
| balení | 10 ks |
| vnitřní průměr | 108 mm |
| množství na paletě | 990 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Kartonové tubusy: 10 způsobů využití
Číst více
Nabízíme mnoho typů tubusů pro různé použití. Přečtěte si náš článek a už nebudete váhat, který si vybrat.