Páska samolepicí PP 48x66 hotmelt hnědá
Nakupte víc a ušetříte
od 6 ks
Výprodej
20,02 Kč/ks
sleva
0%
od 36 ks
Výprodej
19,22 Kč/ks
sleva
4%
od 144 ks
Výprodej
18,42 Kč/ks
sleva
8%
od 252 ks
Výprodej
17,62 Kč/ks
sleva
12%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: LP 48 Hava 2 PP
Skladem
od 20,42 Kč
Páska samolepicí PP 48x66 hotmelt hnědá
- kvalitní lepicí páska vhodná k uzavírání i těžších krabic
- lepidlo HOT-MELT - syntetický kaučuk
- nosič pásky z polypropylenu
- výborná přilnavost
- dobrá odolnost proti roztržení
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
Vlastnosti produktu
| šířka | 48(50) mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | hotmelt |
| barva | hnědá |
| typ | ruční |
| průměr dutinky | 76 mm |
| značka | Eurotape |
| optimální aplikační teplota | 15-21 °C |
| celní nomenklatura | 39191015 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak vybrat lepicí pásku na krabice
Číst více
Poradíme, čím se řídit při výběru lepicích pásek pro zalepování kartonů.
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.
Na sezónu jsme připraveni. Buďte i vy!
Číst více
Předvánoční sezóna začíná a my jsme se na ni důkladně připravili. Pomůžeme ji zvládnout bez starostí i vám.