Pěnový polyetylén Profil L=75 (1ks=2bm)
Nakupte víc a ušetříte
od 5 ks
Výprodej
29,48 Kč/ks
sleva
0%
od 315 ks
Výprodej
23,58 Kč/ks
sleva
20%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: PEP L7575 OG
Skladem
od 28,13 Kč
Pěnový polyetylén Profil L=75 (1ks=2bm)
- ochrana citlivých částí produktu
- profil L: vhodný pro ochranu objemného zboží např. nábytku
- snadná úprava na potřebné rozměry
- ohebný, lehký
- opakovaně použitelný
- snadná aplikace na produkt
- výroba bez freonů
Vlastnosti produktu
| šířka | 75 mm |
| délka/ks | 2 m |
| materiál | pěnový polyethylen (EPE) |
| barva | modrá |
| tloušťka materiálu | cca. 1,2 cm |
| typ | L |
| balení | krabice á 105 ks |
| rozměr A | 75 mm |
| specifikace | modrá |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Proč je ochrana hran důležitější, než si myslíte. Video
Číst více
Podívejte se, jak snadno a efektivně použít papírové hrany a pěnové profily při balení.
Jak zabalit obraz
Číst více
Potřebujete balit obrazy nebo větší ploché produkty? Přinášíme obrazový návod.
Pěnové profily spolehlivě ochrání i velmi citlivé zboží
Číst více
Praktické a levné pěnové profily pro ochranu zboží. Vhodné používat v kombinaci s obaly z vlnité lepenky.