Páska samolepicí PP 48x66 HAVANA - SOLVENT
Nakupte víc a ušetříte
od 6 ks
Výprodej
46,82 Kč/ks
sleva
0%
od 36 ks
Výprodej
44,95 Kč/ks
sleva
4%
od 144 ks
Výprodej
43,07 Kč/ks
sleva
8%
od 252 ks
Výprodej
41,20 Kč/ks
sleva
12%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: LP 48 Hava 1 PP
Skladem
od 32,02 Kč
Kód: LP 48 Hava 2 PP
Skladem
od 20,42 Kč
Kód: LP 48 Hava 3 PP
Skladem
od 26,88 Kč
Kód: LP 48 Hava Akce
Skladem
od 13,22 Kč
Kód: LP 48 Tran 1 PP
Skladem
od 32,02 Kč
Páska samolepicí PP 48x66 HAVANA - SOLVENT
- velmi kvalitní a odolná lepicí páska s dlouhou životností
- dobře odolná vůči teplotním změnám
- lepidlo - SOLVENT
- materiál polypropylen
- ze všech typů lepidel je solvent nejvhodnější pro použití v prašném prostředí, ovšem je třeba lepený povrch vždy důkladně očistit, aby páska lepila produkty, nikoliv prach
Pro jednodušší manipulaci s páskou lze zakoupit odvíječ
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
Vlastnosti produktu
| šířka | 48(50) mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | solvent |
| barva | hnědá |
| typ | ruční |
| průměr dutinky | 76 mm |
| optimální aplikační teplota | 15-21 °C |
| vhodná do mrazu | ano |
| vhodná pro prašné prostředí | ano - po pečlivém očištění povrchu |
| celní nomenklatura | 39191015 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Lepicí páska PP (polypropylenová) SOLVENT (lepidlo ze syntetického kaučuku) se používá pro lepení těžší kartonáže, dobře také odolává teplotním změnám.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak vybrat lepicí pásku na krabice
Číst více
Poradíme, čím se řídit při výběru lepicích pásek pro zalepování kartonů.
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.
Lepicí pásky do mrazu
Číst více
Jak vybrat lepicí pásku do zimy, když teploty klesají pod 0°C a nekvalitní pásky přestávají lepit.