Obálka kartonová - 139x216x29
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
Výprodej
1 057,67 Kč/BAL
10,58 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
Výprodej
951,90 Kč/BAL
9,52 Kč/ks
sleva
10%
od 5 BAL
Výprodej
846,14 Kč/BAL
8,46 Kč/ks
sleva
20%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: CP 020.02
Skladem
od 13,98 Kč
Kód: CP 012.01
Skladem
od 6,37 Kč
Kód: CP 010.01
Skladem
od 6,77 Kč
Kód: UZO 02
Skladem
od 11,26 Kč
Kód: CM Knihy
Skladem
od 12,15 Kč
Obálka kartonová - 139x216x29
- nejvyšší třída zásilkových obalů
- vyrobeny z prvotřídní lepenky
- jednoduché a rychlé balení zásilek
- komfortní otevírání díky trhací pásce
- spolehlivá ochrana proti poškození
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 145x225x34 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 139x216x29 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | C6 |
| barva | bílá |
| hmotnost | 43 g |
| hmotnost balení | 4,56 kg |
| balení | 100 ks |
| množství na paletě | 80 ks |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Ekologické obaly levně. Konkrétní ukázky.
Číst více
Představujeme obaly, které šetří životní prostředí a zároveň jsou cenově srovnatelné. Balit "EKO" se vyplatí.
Jak zabalit balík v 7 jednoduchých krocích
Číst více
Jak zabalit balík, aby došel v pořádku a nezabralo vám to moc času? Dozvíte se v našem návodu s obrázky.