Speedboxy ušetří čas i celkové náklady na balení | Eobaly.cz

Slevy až -40% na výplně do obalů platí jen do 27. května.zobrazit méně ZJISTIT VÍCE

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

Ušetřete používáním Speedboxů

Speedboxy se vyplatí. Ušetří čas, námahu, pracovní sílu a v celkovém součtu i finanční náklady na balení. Díky rychlouzavíracím krabicí Speedbox, zabalíte vaše zboží doslova "raz-dva". Tyto krabice obsahují řadu vychytávek a jsou zkonstruovány tak, aby expedice zásilek byla co nejrychlejší.

Složení lusknutím prstu

Neztrácejte čas zdlouhavým skládáním. Samosvorné dno umožňuje obal složit během vteřiny pouhým zatlačením na jeho boky.

Bezpečné uzavření

Díky integrovanému samolepícímu pásku máte obal bezpečně uzavřený "co by dup". Využití další lepicí pásky není třeba.

Rychlé otevření

Ušetřete čas nejen sobě, ale i příjemci zásilky. Zabudovaná odtrhávací páska umožňuje rychlé a pohodlné otevření obalu. Krabice Speddbox jsou dokonce vybaveny i páskou pro opětovné zaslání obalu (např. v případě vrácení zboží). Věřte, že zákazník tento benefit ocení.

NOVINKA:  Nově nabízíme Speedboxy s papírovou odtrhávací páskou. To snižuje podíl plastů v obalu a ještě více usnadňuje vytřídění.

Pevné a odolné

Samozřejmostí je vysoká kvalita vlnité lepenky. Dno a víko jsou odolné a při správném užití fixačních materiálů je obsah zásilky v bezpečí před nárazy a otřesy.

Ekologické a reprezentativní

Třívrstvá vlnitá lepenka, ze které jsou Speedboxy vyrobené, je 100% recyklovatelna. Po použití se vytřídí jako běžný papír.

Ukázka našich Speedboxů

Příklad úspor:

Pojďme si předvést příklad úspor na internetové lékárně, která denně vyexpeduje 240 zásilek:

příklad kalkulace úspor internetové lékárny

Používáním Speedboxů se zákazníkovi podařilo výrazně zrychlit celý proces balení zboží. V předvánočním období dokázal vyexpedovat 2x více zásilek denně při stejném počtu zaměstnanců ve skladě. Díky tomu nebylo nutné najímat sezónní pracovní sílu, a to zapříčinilo úspory v porovnání s předešlými sezónami, kdy zákazník používal pro balení klasické kartonové krabice. Speedboxy také výrazmě přispěly k pohodě a komfortu při balení.

Porovnání rychlosti složení klasické krabice a Speedboxu

Rychlouzavírací krabice nakoupíte na našem e-shopu: