Rychlouzavírací krabice a zásilkové obaly 📦

Zrušit vybrané parametry

Rychlouzavírací obaly zaručují rychlejší balení zásilek a komfortní rozbalování u zákazníků. Jsou navrženy tak, aby v pořádku přečkaly přepravu zásilkovými společnostmi a poštou.

🚚 Rychlouzavírací krabice doručujeme do 24 hodin!

Integrovaná lepicí páska pro rychlé balení

Naše rychlouzavírací krabice a zásilkové obaly obsahují lepicí pásku na klopě. Je přímo součástí obalu. Díky tomu nepotřebujete žádnou další izolepu na zalepení obalu.

Pro uzavření obalu stačí odstranit krycí papírový proužek a jedním pohybem přiklopit. Krabice je bezpečně a pevně uzavřena za 2 vteřiny.

Odtrhávací páska pro komfortní a rychlé rozbalení

Vrchní část rychlouzavíracích obalů obsahuje pevný odtrhávací proužek. Příjemce zásilky – váš zákazník díky tomu rozbalí obal doslova jedním pohybem. Odpadá složité stříhání pásek a fólii. Jedná se o další benefit pro budování věrnosti k vašemu e-shopu nebo obchodu.

Zrušit vybrané parametry
Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.

Samosvorné automatické dno

Rychlouzavírací kartonové krabice zpravidla disponují i automatickým samosvorným dnem - stačí zatlačit na boky krabice a dno je složené během vteřiny, a to díky speciálnímu konstrukčnímu řešení. Pokud skládáte obaly na paletu budou se vám hodit klasické kartonové krabice.

Rychlouzavírací krabice na míru

Obaly umíme přizpůsobit vašim potřebám na míru. Vyrobíme je v rozměrech, jaké potřebujete a konstrukčně upravíme dle vašich požadavků. Samozřejmostí je také potisk na míru. Krabice bude díky tomu snadno rozpoznatelná a potisk bude podporovat váš brand.

Prohlídněte si ukázku realizované rychlouzavírací krabice na míru pro e-shop NaturalProtein.