Kartonová krabice 1200x600x600 5VVL klopová
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
244,50 Kč/ks
sleva
0%
od 60 ks
224,94 Kč/ks
sleva
8%
125 ks
207,83 Kč/ks
sleva
15%
207,83 Kč
bez DPH
Skladem 100
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Kartonová krabice 1200x600x600 5VVL klopová
Kvalitní pětivrstvá krabice z vlnité lepenky o vnějších rozměrech 1200x600x600. Rozměrově odpovídá maximálnímu rozměru zásilky, kterou je možné zasílat prostřednictvím přepravní služby PPL.
- optimální stabilita
- univerzální použití
- dodáváno v plochém stavu
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 1200x600x600 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 1187x587x575 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| FEFCO | 0201 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 432 l |
| potisk | bez potisku |
| hmotnost | 2,84 kg |
| množství na paletě | 125 ks |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Kartonové euroboxy - největší výběr mezi českými eshopy
Číst více
Hledáte kartonové euroboxy? Máme největší výběr v ČR – zjistěte, co všechno nabízíme!
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.