Krabice archivační A4 300x210x310 3VVL s víkem
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
51,12 Kč/ks
sleva
0%
od 200 ks
48,56 Kč/ks
sleva
5%
od 400 ks
43,96 Kč/ks
sleva
14%
od 800 ks
40,90 Kč/ks
sleva
20%
40,90 Kč
bez DPH
Skladem 110
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice archivační A4 300x210x310 3VVL s víkem
- jednoduchý a levný obal
- pro zasílání standardních formátů
- skvělá ochrana vašich tiskovin
- snadné složení
- dodávky v plochém stavu
- stohovatelnost
- vhodná pro stěhování
- univerzální použití
Vyzkoušejte také naše další archivační krabice.
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 321x220x317 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 300x210x310 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A4 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 19,5 l |
| potisk | bez tisku |
| nosnost | 30 kg |
| množství na paletě | 600 ks |
| ekologické | ano |
| na archivaci | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Pevná kartonová krabice z třívrstvé vlnité lepenky s bočními otvory pro uchopení. Díky zdvojenému dnu je možné krabici zatížit až 30kg.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Nabízíme stěhovací krabice pro stěhování bez starostí
Číst více
Stěhování bez starostí? Začněte správnými krabicemi. V článku radíme, jak na to!