Proložka na paletu ze strojní lepenky 800x1200
Nakupte víc a ušetříte
od 50 ks
20,24 Kč/ks
sleva
0%
od 150 ks
19,43 Kč/ks
sleva
4%
od 300 ks
18,62 Kč/ks
sleva
8%
od 600 ks
17,81 Kč/ks
sleva
12%
17,81 Kč
bez DPH
Skladem 3 500
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Proložka na paletu ze strojní lepenky 800x1200
- zlepšení stability paletové jednotky
- zlepšení možnosti stohování
- oddělení jednotlivých produktů
- možnost zakázkové výroby
Vlastnosti produktu
| rozměry: | 800x1200x0,7 mm |
| délka vnější | 800 mm |
| šířka vnější | 1200 mm |
| materiál | papír |
| druh lepenky | strojní lepenka |
| barva | šedá |
| gramáž | 500 g/m2 |
| množství na paletě | 1000 ks |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48229000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Proložky se používají k zabezpečení nebo paletizaci produktů. Obvykle se jimi prokládají jednotlivé vrstvy produktů nebo krabic na paletě, tím se jednoduše a levně zvýší stabilita a možnosti stohování celé paletové jednotky. Proložky se také často aplikují přímo mezi produkty, kde zamezují vzájemnému poškození.