Hrana papírová 100x100x3 - délka 1000
Nakupte víc a ušetříte
od 25 ks
17,54 Kč/ks
sleva
0%
od 500 ks
16,84 Kč/ks
sleva
4%
od 1 000 ks
16,14 Kč/ks
sleva
8%
od 3 000 ks
14,91 Kč/ks
sleva
15%
14,91 Kč
bez DPH
Skladem více jak
1 000
ks.
Můžete mít: pondělí 25. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Hrana papírová 100x100x3 - délka 1000
- ochrana hran výrobků
- zvýšení pevnosti balení
- výrazně vylepšuje stohovatelnost
- zabezpečení proti posunu na paletě
- zabránění rozvalení krabic
- ochrana před proříznutím páskou
- náhrada dřevěných latí
Vlastnosti produktu
| délka | 1000 mm |
| šířka | 100 mm |
| materiál | papír (100% podíl recyklovaného materiálu) |
| hmotnost | 393 g |
| tloušťka materiálu | 3 mm |
| množství na paletě | 1500 ks |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48195000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Proč je ochrana hran důležitější, než si myslíte. Video
Číst více
Podívejte se, jak snadno a efektivně použít papírové hrany a pěnové profily při balení.