Stretch fólie černá ruční 100mm / 23µm / 150m průtažná
Nakupte víc a ušetříte
od 1 ks
54,90 Kč/ks
sleva
0%
od 10 ks
52,70 Kč/ks
sleva
4%
od 30 ks
50,51 Kč/ks
sleva
8%
od 50 ks
48,31 Kč/ks
sleva
12%
48,31 Kč
bez DPH
Skladem 252
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Stretch fólie černá ruční 100mm / 23µm / 150m průtažná
- zpevňuje celé balení
- produktivní balení paletových zásilek
- kompaktní rozměry - 10 cm pro balení menších zásilek
Další typy a barevné varianty naleznete v kategorii stretch fólie.
Vlastnosti produktu
| šířka role | 100 mm |
| návin | 150 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| barva | černá |
| hmotnost | 0,3 kg |
| tloušťka materiálu | 23 µm |
| použití | ruční |
| typ | průtažná ruční |
| počet ks v balení | 60 ks |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Ruční napínací stretch fólie se snadno přizpůsobí jakémukoliv tvaru díky své elasticitě. Používá se pro fixaci a ochranu zboží na paletách, přičemž slouží jako náhrada za vázací pásky. Černá neprůhledná barva fólie zajišťuje diskrétnost zásilky a omezuje riziko vykradení zásilky na paletě.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.
Jak zabalit balík v 7 jednoduchých krocích
Číst více
Jak zabalit balík, aby došel v pořádku a nezabralo vám to moc času? Dozvíte se v našem návodu s obrázky.