Páska vázací ocelová šíře 16 - bez pokovení (1kg = 16 m)
Nakupte víc a ušetříte
od 1 role
1 647,46 Kč/role
sleva
0%
od 5 rolí
1 581,56 Kč/role
sleva
4%
od 10 rolí
1 515,66 Kč/role
sleva
8%
od 15 rolí
1 449,76 Kč/role
sleva
12%
od 20 rolí
1 383,87 Kč/role
sleva
16%
1 383,87 Kč
bez DPH
Skladem 50
rolí.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Páska vázací ocelová šíře 16 - bez pokovení (1kg = 16 m)
- velmi nízké náklady na zabalení jedné paletové jednotky
- bezpečné a rychlé svázání zboží do ložných jednotek
- největší pevnost mezi páskami
- stálé fyzikální vlastnosti
Vlastnosti produktu
| šířka | 16 mm |
| návin | cca 336 m |
| materiál | ocel |
| tloušťka materiálu | 0,5 mm |
| hmotnost balení | 19,5 (odchyl. 1-2 kg) kg |
| pevnost v tahu | 3,5 kN |
| používaná spona | bez spony - spoj prostřihem páskovačem BO 51, BO 6 nebo BO 7 |
| průměr | 51 cm |
| vnitřní průměr | 300 mm |
| celní nomenklatura | 72119080 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Ocelové vázací pásky jsou nejlevnější variantou mezi páskami. Mají velkou pevnost a stálé fyzikální vlastnosti.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
Jak vybrat vázací pásku
Číst více
Vyberte si vázací pásku pro balení zásilek i připevňování k paletě. Nabízíme praktické rady.