Hrana papírová 50x50x5 - délka 1200
Nakupte víc a ušetříte
od 25 ks
17,74 Kč/ks
sleva
0%
od 500 ks
17,03 Kč/ks
sleva
4%
od 1 000 ks
16,32 Kč/ks
sleva
8%
od 3 000 ks
15,08 Kč/ks
sleva
15%
15,08 Kč
bez DPH
Skladem 1 650
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Hrana papírová 50x50x5 - délka 1200
- ochrana hran výrobků
- zvýšení pevnosti balení
- výrazně vylepšuje stohovatelnost
- zabezpečení proti posunu na paletě
- zabránění rozvalení krabic
- ochrana před proříznutím páskou
- náhrada dřevěných latí
Vlastnosti produktu
| délka | 1200 mm |
| šířka | 50 mm |
| materiál | papír (100% podíl recyklovaného materiálu) |
| hmotnost | 306 g |
| tloušťka materiálu | 5 mm |
| množství na paletě | 1500 ks |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48195000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Proč je ochrana hran důležitější, než si myslíte. Video
Číst více
Podívejte se, jak snadno a efektivně použít papírové hrany a pěnové profily při balení.