Hrana papírová perforovaná 50x50x5 - délka 2000
Nakupte víc a ušetříte
od 25 ks
29,75 Kč/ks
sleva
0%
od 500 ks
28,56 Kč/ks
sleva
4%
od 1 000 ks
27,37 Kč/ks
sleva
8%
27,37 Kč
bez DPH
Skladem 200
ks.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Hrana papírová perforovaná 50x50x5 - délka 2000
Perforované papírové hrany nabízejí jedinečnou možnost úpravy délky, což Vám umožní snadno a rychle přizpůsobit je konkrétním potřebám. Přizpůsobte si délku hrany každých 10 centimetrů, abyste dosáhli optimální ochrany pro vaše zboží.
- ochrana hran výrobků
- zvýšení pevnosti balení
- výrazně vylepšují stohovatelnost
- zabezpečení proti posunu na paletě
- zabránění rozvalení krabic
- ochrana před proříznutím páskou
- náhrada dřevěných latí
Vlastnosti produktu
| délka | 2000 mm |
| šířka | 50 mm |
| materiál | papír (100% podíl recyklovaného materiálu) |
| hmotnost | 612 g |
| tloušťka materiálu | 5 mm |
| provedení | perforované |
| množství na paletě | 1000 ks |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48195000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Proč je ochrana hran důležitější, než si myslíte. Video
Číst více
Podívejte se, jak snadno a efektivně použít papírové hrany a pěnové profily při balení.