Zásilkový tubus A3 z vlnité lepenky - 105x105x315
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
Výprodej
219,30 Kč/BAL
21,93 Kč/ks
sleva
0%
od 5 BAL
Výprodej
210,53 Kč/BAL
21,05 Kč/ks
sleva
4%
od 10 BAL
Výprodej
192,98 Kč/BAL
19,30 Kč/ks
sleva
12%
od 20 BAL
Výprodej
182,02 Kč/BAL
18,20 Kč/ks
sleva
17%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: 960 115 110
Skladem
od 17,10 Kč
Zásilkový tubus A3 z vlnité lepenky - 105x105x315
Tubusy vhodné pro zasílání plakátů, fotografií, bannerů, kalendářů a dalších podlouhlých produktů.
- maximální stabilita díky příčné klopě
- kvalitní konstrukce z 3VVL lepenky
- jednoduché a intuitivní skládání – úspora času
- bezpečné uzavření díky samolepicímu uzávěru
- snadné otvírání díky odtrhávací perforované pásce
- reprezentativní vzhled
- 100% recyklovatelnost
Vyzkouešjte náš další tubus pro formát A3.
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 110x110x335 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 105x105x315 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A3 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 3,5 l |
| hmotnost | 105 g |
| provedení | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| balení | 10 ks |
| vnitřní průměr | 105 mm |
| množství na paletě | 1540 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Obaly vhodné na zasílání kalendářů
Číst více
Sháníte obaly na zasílání kalendářů, diářů a jiných plochých produktů? Podívejte se na naši nabídku.
Papírová odtrhávací páska u všech zásilkových obalů
Číst více
Inovativní ekologická novinka: Integrovaná papírová odtrhávací páska, která nahrazuje pásku plastovou.