Víko na půlboxy 805x605x100 5VVL
Nakupte víc a ušetříte
od 5 ks
54,48 Kč/ks
sleva
0%
od 30 ks
52,30 Kč/ks
sleva
4%
od 60 ks
50,12 Kč/ks
sleva
8%
od 120 ks
47,94 Kč/ks
sleva
12%
47,94 Kč
bez DPH
Skladem 1 210
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Víko na půlboxy 805x605x100 5VVL
slouží pro uzavření přepravních EURO boxů snadné složení bez nástrojů a lepení lze použít i jako proložku pro lepší fixaci zboží na paletě
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 840x615x106 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 805x605x100 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| barva | hnědá |
| FEFCO | 0422 |
| potisk | bez tisku |
| hmotnost | 0,72 kg |
| množství na paletě | 250 ks |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Kartonové euroboxy - největší výběr mezi českými eshopy
Číst více
Hledáte kartonové euroboxy? Máme největší výběr v ČR – zjistěte, co všechno nabízíme!
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.