Plastový zásobník 230x150x125 - šedá
od 5 ks
41,58 Kč/ks
sleva
0%
41,58 Kč
bez DPH
Skladem 50
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Plastový zásobník 230x150x125 - šedá
Plastový zásobník má mnohostranné využití a je ideální pro organizaci polotovarů, nářadí nebo drobných dílů. Robustní zásobník je vhodný pro obchody, sklady, výrobní podniky a dílny.
- Stohovatelnost zaručena
- Velký vkladový otvor
- Hladké plochy
- Jednoduše čistitelné
- Vyrobené z vysoce jakostního polypropylenu
- Odolné vůči olejům, pryskyřicím a zásadám
- Integrovaný držák etiket
Další barevné varianty: modrá, žlutá, zelená a červená.
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 230x150x125 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 190x125x120 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | šedá |
| hmotnost | 190 g |
| množství na paletě | 340 ks |
| objem | 3 l |
| celní nomenklatura | 39231090 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Nabízíme prvotřídní plastové ALC přepravky pro firmy i živnostníky
Číst více
Představujeme ALC přepravky a příslušenství + novinky ze sortimentu plastových europřepravek i regálových zásobníků.