Plastová přepravka ALC 600x400x440 - modrá
od 1 ks
643,44 Kč/ks
sleva
0%
643,44 Kč
bez DPH
Skladem 17
ks.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Plastová přepravka ALC 600x400x440 - modrá
Plastové přepravky s víkem jsou ideální volbou zejména ve skladech při kompletování a přípravě zakázek.
- Perfektně stohovatelné, když jsou plné
- Perfektně stohovatelné do sebe, když jsou prázdné
- Vyrobeno z PP kopolymeru
- Žádné problémy s prasklými víky
- Kónický tvar pro úsporu prostoru
- Hladké dno pro snadný pohyb po válečkových dráhách
Přepravky lze doplnit o bezpečnostní plomby pro spolehlivou ochranu obsahu během přepravy a pro snadnou manipulaci nabízíme stabilní podvozky s tichým provozem.
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 600x400x440 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 500x330x415 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | modrá |
| hmotnost | 3570 g |
| nosnost | 20 (při rovnoměrném zatížení max.25) kg |
| množství na paletě | 60 ks |
| objem | 68 l |
| stohovací zatížení | 200 kg |
| celní nomenklatura | 39231090 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Vratné obalové systémy – trocha legislativy
Číst více
Stručně o tom, co o vratných obalových systémech říká česká legislativa.