Obálka plastová samolepicí bílo-černá 280x370+80 tl. 0,06 s uchem (80% podíl recyklátu)
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
294,72 Kč/BAL
2,95 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
279,98 Kč/BAL
2,80 Kč/ks
sleva
5%
od 5 BAL
265,25 Kč/BAL
2,65 Kč/ks
sleva
10%
2,65 Kč
bez DPH
Skladem 24
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Obálka plastová samolepicí bílo-černá 280x370+80 tl. 0,06 s uchem (80% podíl recyklátu)
Dobrá zpráva pro životní prostředí: nově nabízíme plastové obálky z materiálu LDPE s 80% podílem recyklátu.
- neprůhledné obálky z LDPE
- vhodné pro zasílání textilu, časopisů, cenin, atd.
- po zalepení nelze otevřít bez poškození
- odolné proti potrhání, voděodolné
- nízká hmotnost šetří náklady za poštovné
- materiál - vícevrstvý polyethylén
- samolepicí uzávěr
- 100% recyklovatelný
Vlastnosti produktu
| délka vnitřní | 280 mm |
| šířka vnitřní | 370 mm |
| délka vnější | 280 mm |
| šířka vnější | 370 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE), 80% recyklát |
| barva | bílo-šedá/černá |
| tloušťka materiálu | 60 µm |
| balení | 100 ks |
| délka ucha | 80 mm |
| délka klopy | 40 mm |
| celní nomenklatura | 39232100 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.