Euro přepravka 600x400x270 - šedá
od 1 ks
341,90 Kč/ks
sleva
0%
341,90 Kč
bez DPH
Skladem 27
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Euro přepravka 600x400x270 - šedá
- Perfektně stohovatelné: Efektivní využití prostoru při skladování a přepravě.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku: Ideální pro moderní skladové a logistické systémy.
- Vyrobeno z PP kopolymeru: Zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost.
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 600x400x270 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 570x370x265 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | šedá |
| hmotnost | 2150 g |
| nosnost | max. 20 kg |
| množství na paletě | 32 ks |
| objem | 55 l |
| celní nomenklatura | 39231090 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Nabízíme prvotřídní plastové ALC přepravky pro firmy i živnostníky
Číst více
Představujeme ALC přepravky a příslušenství + novinky ze sortimentu plastových europřepravek i regálových zásobníků.