Euro přepravka 400x300x270 - šedá
od 1 ks
224,58 Kč/ks
sleva
0%
224,58 Kč
bez DPH
Skladem 55
ks.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Euro přepravka 400x300x270 - šedá
- Perfektně stohovatelné: Efektivní využití prostoru při skladování a přepravě.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku: Ideální pro moderní skladové a logistické systémy.
- Vyrobeno z PP kopolymeru: Zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost.
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 400x300x270 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 370x270x265 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | šedá |
| hmotnost | 1420 g |
| nosnost | max. 15 kg |
| množství na paletě | 64 ks |
| objem | 26 l |
| celní nomenklatura | 39231090 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Nabízíme prvotřídní plastové ALC přepravky pro firmy i živnostníky
Číst více
Představujeme ALC přepravky a příslušenství + novinky ze sortimentu plastových europřepravek i regálových zásobníků.