Stretch fólie strojní 500mm/23µm/průtažnost 360%
Nakupte víc a ušetříte
od 1 role
Výprodej
2 002,76 Kč/role
sleva
0%
od 15 rolí
Výprodej
1 802,48 Kč/role
sleva
10%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: FS S 500 23 300% PR
Skladem
od 1 589 Kč
Stretch fólie strojní 500mm/23µm/průtažnost 360%
Strojní stretch fólie je určena k balení na ovinovacích strojích. Nejčastěji se používá k balení paletových zásilek, kde fixuje a chrání zboží na paletě.
- fixace a ochrana zboží na paletách
- garantovaný návin
- lze použít na jakémkoliv balícím stroji
- nízké náklady oproti ručnímu balení
Vlastnosti produktu
| šířka role | 500 mm |
| návin | 1550 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| barva | transparentní |
| hmotnost | 17,5 kg |
| tloušťka materiálu | 23 µm |
| použití | strojní |
| průtažnost | 300% |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.
Jak zabalit balík v 7 jednoduchých krocích
Číst více
Jak zabalit balík, aby došel v pořádku a nezabralo vám to moc času? Dozvíte se v našem návodu s obrázky.