Stretch fólie strojní 500mm/23µm/průtažnost 300%
Nakupte víc a ušetříte
od 1 role
1 765,55 Kč/role
sleva
0%
od 15 rolí
1 589,00 Kč/role
sleva
10%
1 589,00 Kč
bez DPH
Skladem 83
rolí.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Stretch fólie strojní 500mm/23µm/průtažnost 300%
Strojní stretch fólie je určena k balení na ovinovacích strojích. Nejčastěji se používá k balení paletových zásilek, kde fixuje a chrání zboží na paletě.
- fixace a ochrana zboží na paletách
- garantovaný návin
- lze použít na jakémkoliv balícím stroji
- nízké náklady oproti ručnímu balení
Náhrada za FS S 500 23 300%
Vlastnosti produktu
| šířka role | 500 mm |
| návin | 1360 m |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| barva | transparentní |
| hmotnost | 16 kg |
| tloušťka materiálu | 23 µm |
| použití | strojní |
| množství na paletě | 46 ks |
| průtažnost | 300% |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.