Stretch fólie ruční 500mm / 23µm / 285m
Nakupte víc a ušetříte
od 1 ks
359,00 Kč/ks
sleva
0%
od 18 ks
344,64 Kč/ks
sleva
4%
od 30 ks
330,28 Kč/ks
sleva
8%
od 60 ks
315,92 Kč/ks
sleva
12%
315,92 Kč
bez DPH
Skladem 422
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Stretch fólie ruční 500mm / 23µm / 285m
- prvotřídní fólie
- garantovaný návin 285 m
- jednostranně přilnavé fólie
- vysoká průtažnost - až 150%
- snížená spotřeba na zabalení palety
- výborná fixace a ochrana zboží na paletách
- náhrada za původní FS R 500 23 PS
Další druhy a barvy naleznete v kategorii stretch fólie.
Vlastnosti produktu
| šířka role | 500 mm |
| návin | 285 m |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| barva | transparentní |
| hmotnost | 3,25 kg |
| tloušťka materiálu | 23 µm |
| použití | ruční |
| hmotnost dutinky | 0,24 kg |
| hmotnost fólie | 3,01 kg |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
Naše TOP obaly: bestsellery a novinky 🔝
Číst více
Máte chvilku? Mrkněte na naše TOP obaly: bestsellery a zajímavé novinky.