Pěnový polyetylén Profil U=100 (1ks=2bm)
Nakupte víc a ušetříte
od 5 ks
Výprodej
107,11 Kč/ks
sleva
0%
od 65 ks
Výprodej
96,40 Kč/ks
sleva
10%
od 130 ks
Výprodej
85,69 Kč/ks
sleva
20%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: PEP U100 OG
Skladem
od 100 Kč
Pěnový polyetylén Profil U=100 (1ks=2bm)
Pěnový profil slouží na zabezpečení nechráněných rohů a hran. Profily sa uchycují okolo desky produktu. Ideální pro nábytek, radiátory, tabule, plátna...
- Profil U: je vhodný pro ochranu hran plochých předmětů
- ochrana citlivých částí produktu
- snadná úprava na potřebné rozměry
- snadná aplikace na produkt
- opakovaně použitelný
- ohebný, lehký
- zdravotní a ekologická nezávadnost (výroba bez freonů)
Pěnové profily jsou dostupné i v dalších tvarových provedeních. Můžete si vybrat i z více rozměrů na objednávku.
Vlastnosti produktu
| délka/ks | 2 m |
| materiál | pěnový polyethylen (EPE) |
| barva | modrá |
| typ | U |
| balení | krabice á 32 ks |
| vnitřní průměr | 100 (+-2) mm |
| tolerance | viz. tabulka v galerii |
| rozměry balení | krabice 2050x600x400 |
| rozměr B | 100 mm |
| rozměr C | 80 mm |
| rozměr D | 16 mm |
| specifikace | modrá |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Proč je ochrana hran důležitější, než si myslíte. Video
Číst více
Podívejte se, jak snadno a efektivně použít papírové hrany a pěnové profily při balení.
Jak zabalit obraz
Číst více
Potřebujete balit obrazy nebo větší ploché produkty? Přinášíme obrazový návod.