Páska samolepicí PP 50x66 Havana - PackSynergy - PP 1000
Nakupte víc a ušetříte
od 6 ks
Výprodej
30,35 Kč/ks
sleva
0%
od 36 ks
Výprodej
29,14 Kč/ks
sleva
4%
od 144 ks
Výprodej
27,92 Kč/ks
sleva
8%
od 252 ks
Výprodej
26,71 Kč/ks
sleva
12%
od 360 ks
Výprodej
24,89 Kč/ks
sleva
18%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: LP 48 Hava 3 PP
Skladem
od 26,88 Kč
Kód: LP 48 Tran 3 PP
Skladem
od 27,13 Kč
Páska samolepicí PP 50x66 Havana - PackSynergy - PP 1000
- značková lepicí páska PACKSYNERGY
- velmi silná vrstva lepidla - AKRYLÁT
- materiál pásky - POLYPROPYLEN
- akrylátové lepidlo odolné vůči teplotním změnám od +5°C do +45°C
- odolnost proti UV záření
Další druhy lepicích pásek naleznete v kategorii: lepicí pásky
Vlastnosti produktu
| šířka | 50 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| barva | hnědá |
| tloušťka pásky | 28 µm |
| optimální aplikační teplota | 18-25 °C |
| celní nomenklatura | 39211900 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Lepicí PP páska PACKSYNERGY (materiál polypropylen) vhodná k páskování kartonáže.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Jak vybrat lepicí pásku na krabice
Číst více
Poradíme, čím se řídit při výběru lepicích pásek pro zalepování kartonů.
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.
Jak recyklovat plasty zakoupené na našem e-shopu
Číst více
Praktické rady, jak používat plastové obaly a zároveň neškodit životnímu prostředí.