Papírový tubus 80x2x500
Nakupte víc a ušetříte
od 10 ks
50,20 Kč/ks
sleva
0%
od 100 ks
48,19 Kč/ks
sleva
4%
od 200 ks
46,18 Kč/ks
sleva
8%
46,18 Kč
bez DPH
Skladem 650
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Papírový tubus 80x2x500
Skvělé využití pro velkoformátové fotografie, plakáty, technické výkresy, stavební plány, reklamní materiály, kalendáře a jiné rozměrné srolovatelné dokumenty; pro produkty tyčového tvaru.
- pevné, kulaté tubusy vhodné zejména jako zásilkový, přepravní a archivační obal
- povrch hnědý přírodní, dno papírové vlepené, víčko papírové nasouvací
- spirálovitě vinutá pevná lepenka zajišťuje dokonalou ochranu před poškozením, nečistotami, prachem
Hledáte další typy tubusů? Vyzkoušejte naše kartonové tubusy.
Vlastnosti produktu
| výška vnitřní | 500 mm |
| výška vnější | 517 mm |
| materiál | vinutá kartonáž |
| druh lepenky | vinutá kartonáž |
| formát | A2 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 2,5 l |
| tloušťka materiálu | 2 mm |
| provedení | válec s víkem |
| typ | kulatý |
| průměr dutinky | 80 mm |
| vnitřní průměr | 80 mm |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48196000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Kartonové tubusy: 10 způsobů využití
Číst více
Nabízíme mnoho typů tubusů pro různé použití. Přečtěte si náš článek a už nebudete váhat, který si vybrat.