Krabice 7VVL 800x600x600 klopová
Nakupte víc a ušetříte
od 5 ks
451,88 Kč/ks
sleva
0%
od 30 ks
415,73 Kč/ks
sleva
8%
50 ks
356,99 Kč/ks
sleva
21%
356,99 Kč
bez DPH
Skladem 170
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Krabice 7VVL 800x600x600 klopová
2ks na EURO paletu
klopy pro snadné uzavření obalu
vysoká stabilta
snadná stohovatelnost
uzavírání klopami
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 800x600x600 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 775x570x550 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 7VVL |
| barva | hnědá |
| FEFCO | 0201 |
| objem obalu | 242,96 l |
| potisk | bez tisku |
| hmotnost | 3,743 kg |
| množství na paletě | 50 ks |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Půlbox - krabice - 7VVL (sedmivrstvý) s horními klopami (FEFCO 0201) je je svými rozměry přizpůsoben EURO paletě - po 2 ks. Vyroben je z kvalitní sedmivrstvé lepenky, která zaručuje velmi vysokou pevnost a odolnost.
Půlbox je součástí standardizované řady BALBOX CARGO, což zaručuje kvalitní lepenku a snadnou kombinovatelnost s dalšími obaly řady BALBOX.
Jednoduché složení pomocí lepicí pásky.
Boxy jsou dodávány rozložené, v plochém stavu.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Kartonové euroboxy - největší výběr mezi českými eshopy
Číst více
Hledáte kartonové euroboxy? Máme největší výběr v ČR – zjistěte, co všechno nabízíme!
Jak balit na paletu
Číst více
Správné balení na paletu = nižší náklady a méně škod. Přečtěte si, jak na to!
5VVL - Pětivrstvé krabice, co vydrží. Představujeme obaly do nepohody.
Číst více
Návod, jak zabalit těžké nebo rozměrné zboží, aby se cestou k zákazníkovi nepoškodilo.