Hrana papírová 35x35x3 - délka 100
Nakupte víc a ušetříte
od 100 ks
0,89 Kč/ks
sleva
0%
od 500 ks
0,85 Kč/ks
sleva
4%
od 1 000 ks
0,82 Kč/ks
sleva
8%
od 3 000 ks
0,76 Kč/ks
sleva
15%
0,76 Kč
bez DPH
Skladem 38 900
ks.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Hrana papírová 35x35x3 - délka 100
- ochrana hran výrobků
- zvýšení pevnosti balení
- výrazně vylepšuje stohovatelnost
- zabezpečení proti posunu na paletě
- zabránění rozvalení krabic
- ochrana před proříznutím páskou
- náhrada dřevěných latí
Vlastnosti produktu
| délka | 100 mm |
| šířka | 35 mm |
| materiál | papír (100% podíl recyklovaného materiálu) |
| hmotnost | 0,0133 kg |
| tloušťka materiálu | 3 mm |
| množství na paletě | 35 000 ks |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48195000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Proč je ochrana hran důležitější, než si myslíte. Video
Číst více
Podívejte se, jak snadno a efektivně použít papírové hrany a pěnové profily při balení.