Bublinková obálka G, modrá
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
914,00 Kč/BAL
9,14 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
822,60 Kč/BAL
8,23 Kč/ks
sleva
10%
od 5 BAL
776,90 Kč/BAL
7,77 Kč/ks
sleva
15%
od 7 BAL
731,20 Kč/BAL
7,31 Kč/ks
sleva
20%
7,31 Kč
bez DPH
Skladem 19
BAL.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Bublinková obálka G, modrá
Pošlete barvy do světa! Stylové barevné bublinkové obálky poskytují spolehlivou ochranu při přepravě zásilek. Praktické samolepicí uzavírání s krycím proužkem zajišťuje pevné a snadné uzavření. Výrazný design navíc pomůže vašim zásilkám vyniknout.
- chrání proti nárazům a otřesům
- samolepicí uzávěr
Vlastnosti produktu
| délka vnitřní | 230 mm |
| šířka vnitřní | 340 mm |
| délka vnější | 250 mm |
| šířka vnější | 350 mm |
| formát | A4+ |
| barva | modrá |
| balení | 100 ks |
| tolerance | +-3 mm |
| celní nomenklatura | 48171000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.