Bublinková obálka D, modrá
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
589,00 Kč/BAL
5,89 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
530,10 Kč/BAL
5,30 Kč/ks
sleva
10%
od 5 BAL
500,65 Kč/BAL
5,01 Kč/ks
sleva
15%
od 7 BAL
471,20 Kč/BAL
4,71 Kč/ks
sleva
20%
4,71 Kč
bez DPH
Skladem 31
BAL.
Můžete mít: čtvrtek 28. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Bublinková obálka D, modrá
Pošlete barvy do světa! Stylové barevné bublinkové obálky poskytují spolehlivou ochranu při přepravě zásilek. Praktické samolepicí uzavírání s krycím proužkem zajišťuje pevné a snadné uzavření. Výrazný design navíc pomůže vašim zásilkám vyniknout.
- chrání proti nárazům a otřesům
- samolepicí uzávěr
Vlastnosti produktu
| délka vnitřní | 180 mm |
| šířka vnitřní | 265 mm |
| délka vnější | 200 mm |
| šířka vnější | 275 mm |
| formát | D/14 |
| barva | modrá |
| balení | 100 ks |
| tolerance | +-3 mm |
| celní nomenklatura | 48171000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.