Plastová bublinková obálka 225x340
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
621,24 Kč/BAL
6,21 Kč/ks
sleva
0%
od 3 BAL
559,12 Kč/BAL
5,59 Kč/ks
sleva
10%
od 5 BAL
509,42 Kč/BAL
5,09 Kč/ks
sleva
18%
5,09 Kč
bez DPH
Skladem 71
BAL.
Můžete mít: středa 27. 5.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Plastová bublinková obálka 225x340
- snadno recyklovatelná - 100% polyetylén
- samolepicí proužek pro uzavření obálky
- odolná - netrhá se a je nepromokavá
- skvěle tlumí nárazy a otřesy
- popisovatelná
- obsahuje čárový kód
Vlastnosti produktu
| šířka vnitřní | 340 mm |
| délka vnitřní | 225 mm |
| šířka vnější | 350 mm |
| délka vnější | 250 mm |
| materiál | plast |
| formát | A4+ |
| barva | bílá |
| potisk | ano, viz obrázek |
| balení | 100 ks |
| celní nomenklatura | 48171000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
10 tipů, jak ušetřit za obaly
Číst více
Přinášíme praktické tipy na úsporu za obaly, které opravdu fungují.
Nezničitelné plastové bublinkové obálky
Číst více
Vyzkoušejte naše celoplastové bublinkové obálky. Odolné proti roztržení, nepromokavé a celé se recyklují jako plasty.
Obaly pro e-shopy
Číst více
Provozujete e-shop a potřebujete obaly pro efektivní a levnou rozesílku? Přinášíme několik tipů, jak na to.