Zásilkový tubus B0 z vlnité lepenky - 105x105x1005
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
Výprodej
388,91 Kč/BAL
38,89 Kč/ks
sleva
0%
od 5 BAL
Výprodej
373,35 Kč/BAL
37,34 Kč/ks
sleva
4%
od 10 BAL
Výprodej
342,24 Kč/BAL
34,22 Kč/ks
sleva
12%
od 20 BAL
Výprodej
322,80 Kč/BAL
32,28 Kč/ks
sleva
17%
Produkt vyprodán a byl nahrazen.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Vhodné alternativy
Kód: CP 072.06
Skladem
od 30,43 Kč
Kód: CP 072.08
Skladem
od 32,53 Kč
Zásilkový tubus B0 z vlnité lepenky - 105x105x1005
Tubusy vhodné pro zasílání plakátů, fotografií, bannerů, kalendářů a dalších podlouhlých produktů.
- maximální stabilita díky příčné klopě
- kvalitní konstrukce z 3VVL lepenky
- jednoduché a intuitivní skládání – úspora času
- bezpečné uzavření díky samolepicímu uzávěru
- snadné otvírání díky odtrhávací perforované pásce
- reprezentativní vzhled
- 100% recyklovatelnost
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 110x110x1025 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 105x105x1005 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | B0 |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 11,1 l |
| hmotnost | 288 g |
| provedení | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| balení | 10 ks |
| vnitřní průměr | 105 mm |
| množství na paletě | 660 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Obaly vhodné na zasílání kalendářů
Číst více
Sháníte obaly na zasílání kalendářů, diářů a jiných plochých produktů? Podívejte se na naši nabídku.
4 dobré rady pro rychlé, kvalitní a eco-friendly balení
Číst více
Obal, do kterého se rychle zabalí zboží a zároveň neškodí životnímu prostředí. Dají se tyto tři funkce obalu skloubit?