Zásilkový obal s fixační fólií na mobilní telefony
Nakupte víc a ušetříte
od 20 ks
34,89 Kč/ks
sleva
0%
od 100 ks
33,15 Kč/ks
sleva
5%
1 800 ks
31,40 Kč/ks
sleva
10%
31,40 Kč
bez DPH
Skladem 1 060
ks.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Zásilkový obal s fixační fólií na mobilní telefony
Zásilkový obal s fóliovou fixací vyrobený z třívrstvé vlnité lepenky a PE fólie - pro bezpečnou přepravu citlivých produktů. Zásilkový obal s fixační fólií je použitelný pro široké spektrum produktů od elektroniky, hraček, náhradních dílů až po farmaceutické nebo propagační výrobky. Vhodný i pro přepravu skla, porcelánu nebo keramiky.
Hlavní výhody:
- vše v jednom balení, není potřeba žádný materiál pro výplň a fixaci zboží
- dokonalá ochrana zasílaného produktu
- ideální pro zasílání mobilních telefonů
- ekologický obal díky jednoduchému oddělení PE fólie od vlnité lepenky
- pro zasílání produktů do velikosti A5
- efektivní manipulace
- reprezentativní zásilkový obal
- dodávka v plochém stavu a nízká hmotnost obalu
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 218x162x60 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 200x150x40 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka, fólie |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A5 |
| barva | hnědá |
| potisk | ne |
| hmotnost | 98 g |
| hmotnost balení | 1,96 kg |
| s lepicí páskou | ano |
| s fixační fólií | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.