Zásilková krabice - 445x315x180-300 SPEEDBOX
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
458,43 Kč/BAL
45,84 Kč/ks
sleva
0%
od 5 BAL
435,51 Kč/BAL
43,55 Kč/ks
sleva
5%
od 10 BAL
412,59 Kč/BAL
41,26 Kč/ks
sleva
10%
41,26 Kč
bez DPH
Skladem 53
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Zásilková krabice - 445x315x180-300 SPEEDBOX
Rychlouzavírací krabice SPEEDBOX ušetří čas při balení vašich zásilek díky samosvornému dnu a integrované samolepicí pásce. U těchto krabic je možné jednoduše a rychle nastavit jejich výšku díky rylům na vrchní části krabice. Ušetříte tak své náklady vynaložené na spotřebu výplňového materiálu.
- efektivní manipulace - několikanásobně rychlejší složení než u běžné krabice
- úspora času díky samosvornému dnu a samolepící pásce
- úspora nákladů na výplňovém materiálu díky výškové nastavitelnosti
- jednoduché otevírání díky perforační pásce
- výškově nastavitelné krabice
- kvalitní konstrukce
- reprezentativní vzhled
- 100% recyklovatelnost
Vlastnosti produktu
| vnější rozměr: | 450x325x190-310 mm - důležité rozměry pro paletizaci |
| vnitřní rozměr: | 445x315x180-300 mm - porovnejte s rozměry Vašeho zboží |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 390 g |
| hmotnost balení | 3,92 kg |
| balení | 10 ks |
| množství na paletě | 560 ks |
| s lepicí páskou | ano |
| rychlouzavírací | ano |
| výškově nastavitelné | Ano |
| s odtrhávací páskou | ano |
| se samosvorným dnem | ano |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.
Články, ve kterých je produkt obsažen:
Místo činu: Případy nesprávného balení
Číst více
Fyzika nezná slitování. Nahlédněte do spisů z místa činu a zjistěte, jak nezničit svou zásilku už při balení.
Ušetřete používáním Speedboxů
Číst více
Používáním SPEEDBOXŮ významným způsobem ušetříte jak finance, tak čas. Uvádíme konkrétní příklad.